Ljusstakar 1800-tal

702289

LJUSSTAKAR, 1800-tal, Frankrike, delvis förgylld brons, rakt konande skaft med bladornamentik på runt postament med tassfötter, höjd ca 27,5 cm

Skador/bucklor, en ljusstake lutar något

Diverse, Belysning, Metall

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
5347058
2 800
5347048
2 600
5347044
2 400
5347043
5347040
1 800

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.