Hans-Erik Eriksson oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

702281

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Blomsterstilleben, signerad Hans-Erik Eriksson, olja på pannå, ca 70x85 cm

Obetydliga repor

702281 - Hans-Erik Eriksson oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
16:12   (17:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.