Madeleine Pyk Gamla stan samt pensel

702278

MADELEINE PYK (född 1934): (2 dlr) Färglitografi med vy över Gamla Stan, samt pensel dedikerad till Lasse Åberg, med signatur, litografin signerad och numrerad 33/295, bildyta ca 15,5x21,5, penselns längd ca 34 cm

Grafik ej examinerad ur ram,

Konst, Grafik, Diverse

Budhistorik (29 bud)
5355813
3 600
5355810
3 400
5355805
3 200
5355802
5355798
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.