Bertil Wahlberg oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

702276

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Motiv från Spanien, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 46x55 cm

Fack 51

702276 - Bertil Wahlberg oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik

23 timmar 26 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
18:45   (19:45 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.