Karmstolar gripsholmsmodell ett par

Föregående | Översikt | Nästa

702272

GRIPSHOLMSSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitmålat trä, klädda med senapsgult tyg, lösa sitt- och ryggdynor, sitthöjd ca 45 cm

Smärre stötskador på trät, fläckar och smärre slitage på kuddar,

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

702272 - Karmstolar gripsholmsmodell ett par
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

5339971
450
5338966
5336402
5335837

14 timmar 2 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
21:26   (22:26 )
AKTUELLT BUD SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.