Skåp Kina

702269

SKÅP, Kina, 1900-tal, rödlackerat, beslag i mässing, invändigt med hylla, höjd ca 71, 62x42 cm

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Skåp Kina

Budhistorik (8 bud)
5350033
1 700
5349937
1 600
5349873
5348903
550
5348737
500

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.