Soffa

702266

SOFFA, 1900-talets mitt, benställning i teak, skinn kläddsel, längd ca 230 cm

Slitage

Möbler, Soffor

Rum 21

Soffa

Budhistorik (23 bud)
5349906
5 600
5349904
5 400
5349902
5 200
5349903
5 200
5349902
5 000

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.