Graverat blad efter Baumgartner

702261

GRAVERAT BLAD. BAUMGARTNER, JOHANN WOLFGANG (EFTER). Aper de Sylva et singularis serus... (Pst. 79). Senare avdrag. Graverat blad, bibliskt motiv jakt, hundar, vildsvin, ca 545x720 mm. Ramad.

Skador och defekter, fläckar, tejp- och andra lagningar.

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Fack 9

Budhistorik (3 bud)

5329692
750
5329476
700
5329476

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.