Jan Stenmark färgoffset 6 st

702256

JAN STENMARK (född 1949): (6), Kompositioner, signerade Jan Stenmark, numrerade, färgoffset/tryck, varierande storlekar

Oramade

Kundcenter

Jan Stenmark färgoffset 6 st

Budhistorik (13 bud)
5346761
5345309
5344598
1 900
5344135
1 800
5341629
1 700

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.