Taklampa art deco

702247

TAKLAMPA, 1930-tal, art deco, förkromad stomme, kupa i ljusrosa glas, höjd ca 52 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Taklampa art deco

Budhistorik (7 bud)
5346154
600
5346153
550
5346152
500
5346151
450
5346145

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.