Skulptur

702246

SKULPTUR, "Garbo", design RR Sweden, förgylld brons, monogramsignerad RR, höjd ca 37 cm

Konst, Skulpturer, Nutida

Monter 6

Skulptur

Budhistorik (22 bud)
5346267
2 400
5345727
5343890
5345726
1 900
5343890
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.