Joakim Allgulander färglitografi

702241

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Prora Inn", signerad Joakim Allgulander, 31/180, färglitografi, ca 48x32 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (10 bud)
5346607
1 400
5346420
1 300
5345449
5345449
5346418

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.