Berndt Friberg skål

Föregående | Översikt | Nästa

702219

BERNDT FRIBERG (1899-1981) och STIG LINDBERG (1916-1982): Gustavsberg skålar, glaserat stengods, signerade i godset, höjd mellan ca 6,5-8 cm

Ingår i keramik temaauktion

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Design

702219 - Berndt Friberg skål
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Berndt Friberg skål

Budhistorik (1 bud)

5341839
2019-11-12 20:41:46

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
17:51   (18:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.