Vicke Lindstrand ljusstakar och skål

702217

VICKE LINDSTRAND, ljusstakar, 5 st, samt. skål, Kosta, klarglas, samtliga signerade Kosta LH samt. Lindstand, höjd ca 15-29 cm, skålens yttermått ca 13x20 cm

Smärre repor förekommer

Glas, Vaser, skålar, fat

Budhistorik (6 bud)
5355325
1 300
5354211
5355324
5354211
5353555
500

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.