Soffgrupp

702216

SOFFGRUPP, 1900-talets första hälft, betsat lövträ, stoppad och med textil klädsel, sitthöjd ca 40, soffans längd 110 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffgrupper

Rum 5

Soffgrupp

Budhistorik (1 bud)

5340144
2019-11-12 12:40:44

2019-11-16 kl 13:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.