Vicktor Koulback teckning

Föregående | Översikt | Nästa

702210

VIKTOR KOULBAK (1946): bläckteckning, porträtt, signerad, daterad 76, bildmått 49x39 cm

Inga synliga skador, glas saknas

Geijersgatan 14, Göteborg

702210 - Vicktor Koulback teckning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Vicktor Koulback teckning

Budhistorik (1 bud)

5337452
2019-11-11 15:10:03

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-14
21:27   (22:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.