Ytterfoder ett par

702208

YTTERFODER, ett par, 19/2000-tal, lergods, höjd ca 56, diameter 48 cm

Bruksspår, slitage

Diverse, Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ytterfoder ett par

Budhistorik (12 bud)
5363271
900
5353030
850
5353030
750
5352893
700
5352893
650

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.