Matgrupp

Föregående | Översikt | Nästa

702202

MATGRUPP, (7 dlr) bestående av 1 matbord samt 6 stolar, matbord med klaffar, ek, brickmärkt R.O.O.M, helklädda stolar, ben i ek, klädda i rutig bomullstextil, höjd bord ca 73, 80x76 + 90, stolar sitthöjd ca 49, bredd ca 45 cm

Bruksslitage, slitage på ena hörnet på bordet, ställvis blekt, smärre repor, smuts

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 7

702202 - Matgrupp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matgrupp

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
15:51   (16:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.