Satsbord 1950/60-tal

702197

SATSBORD, 3 delar, teak, 1950/60-tal, delvis fanerat, längd 38-55 cm, bredd 28x35 cm, höjd 43-48 cm

Bruksslitage, övre skiva med något hårdare slitage

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Satsbord 1950/60-tal

Budhistorik (1 bud)

5337142
2019-11-11 13:24:04

2019-11-14 kl 18:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.