Satsbord 1950/60-tal

Föregående | Översikt | Nästa

702197

SATSBORD, 3 delar, teak, 1950/60-tal, delvis fanerat, längd 38-55 cm, bredd 28x35 cm, höjd 43-48 cm

Bruksslitage, övre skiva med något hårdare slitage

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

702197 - Satsbord 1950/60-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Satsbord 1950/60-tal

Budhistorik (1 bud)

5337142
2019-11-11 13:24:04

9 timmar 57 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
18:21   (19:21 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.