Marika Lang 2 st färglitografier

Föregående | Översikt | Nästa

702186

MARIKA LANG (född 1961): 2 st färglitografier ur mappen "Flärd", "Nobelmiddagen" samt "Östermalmshallen", signerade och numrerade 266/290 respektive 208/290, bladstorlek 82 x 61,5 respektive 61,5 x 82 cm; oramade.

Geijersgatan 14, Göteborg

702186 - Marika Lang 2 st färglitografier
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (6 bud)
5345070
550
5345893
500
5345070
450
5341796
5341736

10 timmar 9 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
19:56   (20:56 )
AKTUELLT BUD SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.