Tissot Seastar Seven armbandsur 18K

702184

TISSOT SEASTAR SEVEN, armbandsur, 18K, rödguld, 1960-tal, manuellt urverk, plexiglas, stavindex, stor sekundvisare, krona märkt T, diam ca 33.5 mm

Skador: Gåvogravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, mindre stötskada baktill

Klockor/Ur

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (4 bud)

5337343
2 400
5343384
5337343
5331678

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 200 kr.