Trädgårdssoffa

702179

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, bemålad aluminium, ribbor i trä, längd 141, sitthöjd 41 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor, Diverse

Rum 8

Trädgårdssoffa

Budhistorik (23 bud)
5353418
1 800
5352121
1 700
5349549
1 600
5345722
5348502
1 400

Slutpris SEK:
1 800
177 EUR, 196 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.