Axel Fridell etsning

Föregående | Översikt | Nästa

702170

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Vedskutor I", Stockholm 1930, signerad Axel Fridell, torrnål, 35x25 cm

HISTORIK: Detta är den första i en svit Stockholmsbilder som Axel Fridell gjorde 1930-32 i sin nya ateljé i Stadsgården 22

Gulnad

702170 - Axel Fridell etsning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Axel Fridell etsning

Budhistorik (3 bud)

5336897
5336815
5336592

4 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
12:06   (13:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.