Ewa Rudling Slussen Stockholm

702169

EWA RUDLING (född 1936): Slussen Stockholm, signerad och numrerad 6/200, c-print ca 21x30

Fotografi, Konst, Stockholmiana

Visas på begäran

Ewa Rudling Slussen Stockholm

Budhistorik (15 bud)
5352980
1 600
5352915
5352978
5352915
1 400
5352976
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.