Ernst Billgren litografi med mapp

Föregående | Översikt | Nästa

702168

ERNST BILLGREN (född 1957): "Järv i blå kostym", ur Tjyvar, signerad Ernst Billgren, 82/90,
färglitografi, bildyta ca 58,5x57,5 cm

Fack 15

702168 - Ernst Billgren litografi med mapp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Budhistorik (2 bud)

5339098
2019-11-11 23:35:48
5338523
2019-11-11 20:38:01

4 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
21:28   (22:28 )
AKTUELLT BUD SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.