Peter Borotinskij oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

702164

PETER BOROTINSKIJ (född 1948): Landskapsmotiv, signerad Peter Borotinskij , olja på duk, 30x25 cm

Fack 35

702164 - Peter Borotinskij oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Peter Borotinskij oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5337238
2019-11-11 13:55:15
5337167
2019-11-11 13:33:41

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
17:39   (18:39 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.