Karmstolar

Föregående | Översikt | Nästa

702158

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, förgyllda och bronserade, skuren dekor, enligt uppgift inköpta 1966 i Ankara med proveniens Kung Faruk, sitthöjd ca 39 cm

Sprickor, slitage, färgbortfall, glappande fog vid ett armlän

Möbler, Stolar

Rum 20

702158 - Karmstolar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Karmstolar

Budhistorik (1 bud)

5337735
2019-11-11 17:06:34

4 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
21:00   (22:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.