Racoff oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

702151

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marint motiv, signerad och daterad ST Racoff, olja på pannå, 26x34 cm

Färgbortfall

Fack 20

702151 - Racoff oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Racoff oljemålning

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
14:00   (15:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.