Spegelbyrå

702149

SPEGELBYRÅ, 1800/1900-tal, avtagbar övre del med spegel samt hylla, 3 fasta hyllplan, ådrad, höjd ca 160, samt 100x49 cm, nyckel finns,

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Spegelbyrå

Budhistorik (14 bud)
5354348
1 400
5354256
1 300
5350230
5354254
5350230

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.