Kopia efter Per Wickenberg

702145

PER WICKENBERG kopia efter, 1800-tal, kustmotiv med seglbåtar, olja på duk, ca 28x42 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 28

Kopia efter Per Wickenberg

Budhistorik (7 bud)
5355241
550
5350439
500
5355236
500
5350439
450
5355227

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.