Planteringskärl 1900-talets senare del

702141

PLANTERINGSKÄRL, 1900-talets senare del, saltglaserat, höjd ca 40, 101 x 34 cm

Bruksslitage, avslag

Diverse, Keramik/Porslin

Rum 13

Budhistorik (6 bud)
5354921
5354917
850
5354116
600
5352703
5349575

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.