Magnus Persson skulptur

Föregående | Översikt | Nästa

702134

MAGNUS PERSSON (född 1945): Skulptur, undertill signerad och daterad Magnus Persson -93, ā tergo betitlad "HÄNDELSE III", skulpterat och blåbemålat trä, längd ca 40 cm

Smärre färgavslag

Konst, Skulpturer

702134 - Magnus Persson skulptur
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Magnus Persson skulptur

Budhistorik (1 bud)

5338750
2019-11-11 21:20:10

3 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
12:27   (13:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.