Skålar Kjell Engman respektive Ingegerd Råman

Föregående | Översikt | Nästa

702132

(2) KJELL ENGMAN, "Bon Bon", skål, Kosta Boda, glas med mönstrade inneslutningar av rött och blått, undertill signerad "Kosta Boda, Artist Coll. K. Engman, 59062", höjd ca 18 cm, diameter ca 27 cm
SKÅL, design Ingegerd Råman, flammig glasmassa i klarglas och orange, kant med förgyllning, höjd ca 9, diameter ca 15 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

702132 - Skålar Kjell Engman respektive Ingegerd Råman
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
14:48   (15:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.