Sverre Bjertnaes / Bjarne Melgaard

702126

BJARNE MELGAARD (Norge, född 1967) och SVERRE BJERTNAES (född 1976): Komposition, signerad av Melgaard och Bjertnaes, P.P, färgetsning, bildmått ca 79,5x119 cm

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9

Budhistorik (39 bud)
5350216
6 800
5350311
6 600
5350216
6 400
5350308
6 200
5350216
6 000

Slutpris SEK:
6 800
668 EUR, 741 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.