Köksvagn

702125

KÖKSVAGN, 1960-tal, björk, skivor klädd med VirrVarr-laminat, höjd ca 97, 92x54 cm

Slitage, märken, ett handtag

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Köksvagn

Budhistorik (9 bud)
5349088
5349161
5349088
950
5349160
900
5349088
850

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.