Byrå i blandstil

Föregående | Översikt | Nästa

702119

BYRÅ, 1900-talets första hälft, blandstil, stomme fanerad i fernissad mahogny, med 5 lådor i sargen, beslag i mässing, höjd ca yttermått ca 126 cm, yttermått ca 44x60 cm

Bruksslitage, nyckel till låset saknas, samtliga lådor öppna

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

702119 - Byrå i blandstil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå i blandstil

Budhistorik (1 bud)

5339815
2019-11-12 10:47:07

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
21:06   (22:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.