Roland Svensson Menföresbåten

702117

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 8/16, daterad 1962, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm

Fack 10

Roland Svensson Menföresbåten

Budhistorik (9 bud)
5351175
1 900
5351173
1 800
5351168
1 700
5351163
1 600
5351118

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.