Lars Pirak färglitografi

702111

LARS PIRAK(1932-2008): "Räinar", signerad Lars Pirak, 163/325, färglitografi, mått ca 42x62 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 5

Lars Pirak färglitografi
Budhistorik (1 bud)

5339088
2019-11-11 23:31:23

2019-11-16 kl 11:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.