Spegel

Föregående | Översikt | Nästa

702110

SPEGEL, 1800-tal, empire, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, ca 175x87 cm

Slitage, renoverad

Speglar

Rum 19

702110 - Spegel
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Spegel

Budhistorik (3 bud)

5334353
5332864
5332632

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
21:38   (22:38 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.