Pioneer spirit Alps Japan

Föregående | Översikt | Nästa

702108

PIONEER SPIRIT, häst och vagn, 1950-tal, Japan, litograferad plåt, märkt Trade Mark Alps Japan, längd ca

Bruksslitage, funktionen garanteras ej

Leksaker, Diverse

702108 - Pioneer spirit Alps Japan
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Pioneer spirit Alps Japan

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
17:24   (18:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.