Herbert Moxon Cook

Föregående | Översikt | Nästa

702105

HERBERT MOXON COOK(1844-1928/29): landskapsmotiv, signerad H Moxon Cook, akvarell, mått ca 50x74 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Äldre måleri

Fack 33

702105 - Herbert Moxon Cook
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Herbert Moxon Cook

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
14:42   (15:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.