Oidentifierad konstnär

702104

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv av landskap med figurer i förgrund, olja på duk, osignerad, signerad Hoffer i spännram, mått ca 46x39 cm

Omfattande krackelyr, mindre lagning a tergo

Konst, Äldre måleri

Fack 19

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (1 bud)

5338821
2019-11-11 21:35:29

2019-11-16 kl 19:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.