Oidetifierad konstnär

702103

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Motiv med antikiserande landskap med figurer, olja på duk, osignerad, mått ca 59x42 cm

Färgbortfall samt veck vid dukens övre del

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oidetifierad konstnär

Budhistorik (1 bud)

5350443
2019-11-15 18:20:22

2019-11-16 kl 21:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.