Tom Whitehead oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

702102

TOM WHITEHEAD (1886-1959): motiv med fårhjord och herde, signerad Tom Whitehead, otydligt daterad, olja på duk uppfodrad på pannå, mått ca 72x51 cm

Något buktande pannå, krackelyr, ytsmuts

Konst, Äldre måleri

Fack 12

702102 - Tom Whitehead oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Tom Whitehead oljemålning

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
10:24   (11:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.