Alfred Clint, oljemålning

702101

ALFRED CLINT(1807-1883: tillskriven, motiv med båtar intill vass, olja på duk, osignerad, mått 60x46 cm

Senare spännram, liten lagning a tergo, krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 9

Alfred Clint, oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5350427
5350426
750
5349626

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.