Rikard Lindström oljemålning

702098

RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943): Landskapsmotiv, signerad Richard Lindström, olja på duk, målning a tergo, mått ca 69x57 cm

Målad på två sidor

Fack 36

Rikard Lindström oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5336571
5344072
5336571

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.