Soffbord NK

Föregående | Översikt | Nästa

702097

SOFFBORD, 1970-tal, Nordiska Kompaniet, ben i björk skiva i mahognyfanér, höjd ca 53, 135x90 cm

SMärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

702097 - Soffbord NK
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Soffbord NK

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
20:16   (21:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.