Minkpäls

702096

PÄLS, mink, 1900-talets första hälft, swaggermodell, stl. 38-40, Finland, etikettmärkt Turkis Makasiini, längd ca 123 cm

Åldersrelaterat slitage

Vintage Fashion

Minkpäls

Budhistorik (15 bud)
5338583
5338581
950
5338580
900
5338577
850
5338576

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.