Minkpäls

Föregående | Översikt | Nästa

702096

PÄLS, mink, 1900-talets första hälft, swaggermodell, stl. 38-40, Finland, etikettmärkt Turkis Makasiini, längd ca 123 cm

Åldersrelaterat slitage

Vintage Fashion

702096 - Minkpäls
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Minkpäls

Budhistorik (15 bud)
5338583
5338581
950
5338580
900
5338577
850
5338576

3 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
10:48   (11:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.